fbpx

Jak dobrze znasz swoją drugą połowę?


Czy wasza komunikacja jest głęboka, czy może ślizgacie się po powierzchni załatwiając jedynie codzienne sprawy, ustalając podział obowiązków i planując wakacje?

 

Czy wasza relacja na co dzień kwitnie, a miłość wzrasta?

 

I co to znaczy, że do Dialogu trzeba... TROJGA?

 

Sprawdzisz na Kursie o Dialogu Małżeńskim. 

Zapraszamy na weekendową randkę, która zdecydowanie odmieni Twoje spojrzenie na wartość Twojego małżeństwa.

 

Termin i Zapisy >>

Radujemy się z kursu Filip dla młodych! Do Sióstr Elżbietanek w Zalesiu Górnych zjechało 18 młodych ludzi, aby usłyszeć o Bogu i spotkać Jezusa, doświadczając Jego miłości.  Wśród zasłuchania i uwielbienia Boga spędziliśmy czerwcowy weekend w oktawie Bożego Ciała i tuż po beatyfikacji 10 Sióstr Elżbietanek męczenniczek. Dziękujemy Panu za ten czas. Następny taki kurs za rok :) Zapraszamy.

 • DSC_0914
 • DSC_0676
 • DSC_0574

Co to jest szczęście małżeńskie i jak być szczęśliwym małżeństwem? Na te pytania próbowaliśmy sobie odpowiedzieć w gronie 20 par, a lekcji udzielały nam małżeństwa Quattrocchi i Martin, które zostały już wyniesione na ołtarze. Wzór ich życia, ukazuje, że prawdziwe szczęście utkane jest pośród codzienności przeżywanej w zażyłości z Bogiem, który jest miłością.

Rozjechaliśmy się do domów z poczuciem, że było warto oraz ze świeżymi spojrzeniami i postanowieniami na dalszą małżeńską drogę. To był bardzo dobry i potrzebny czas.

Kolejna edycja kursu w lutym 2023. Już teraz zapraszamy.

Koordynatorzy
Maja i Maciek

 • Image_2022-05-22_at_220230

Weekend z Duchem Świętym w czasie Wielkanocy (13-15 maja 2022 r.) to świetna okazją, żeby przygotować się do zbliżającej się uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
Spotkaliśmy się w gronie 30 osób by oddać cześć osobie Ducha Świętego.
Mogliśmy Go lepiej poznać, odkryć na nowo, ale przede wszystkim bardziej pokochać. Na owoce przyjdzie jeszcze poczekać, ale cierpliwość jest już jednym z nich. Chcemy iść za Tobą dalej Duchu Święty!!!

 • ZAM_3571
 • ZAM_3587
 • ZAM_3234
 • ZAM_3180

Co to był za początek majówki! Zupełnie wyjątkowy, choć kiełbasek też nie zabrakło. 🙂
12 małżeństw zdecydowało, że w tym roku będzie inaczej. Wyruszyli w podróż i... zaczęli od nowa! Zaopatrzeni w wiedzę, podpowiedzi, przykłady z życia i modlitwę rozpoczęli przegląd swojej relacji i zdecydowali się na małe i duże zmiany. Oj, działo się! Duch Święty prowadził i czynił wszystko nowe.
Po raz kolejny byliśmy świadkami Bożego działania poprzez sakrament małżeństwa.
Alleluja!

 • Image_2022-05-17_at_120737

W dniach 11-13.03.2022 odbył się Kurs Filip dla małżeństw. Na to wydarzenie przyjechało ostatecznie 5 małżeństw, spragnionych umocnienia w miłości.

By zaspokoić pragnienia serc zwróciliśmy się do źródła Miłości, czyli do Boga Ojca. Dalej prowadził Duch Święty wskazując drogę po której należy kroczyć, by osiągnąć pełnię życia w radości i jedności. Małżonkowie wyjechali umocnieni darami Ducha Świętego, uśmiechnięci i ufni w działanie Bożej łaski.
Jest to kurs absolutnie podstawowy dla każdego małżeństwa, które pragnie szczęścia. Niezależnie od stażu, niezależnie od tego, co aktualnie przeżywa: czy wzloty, czy upadki.
 
     Serdecznie zapraszamy!!!
     Piotr i Ania
 

Ps. Gorące podziękowania dla ekipy kursu i dla księdza Krzysztofa. Patrząc na Wasze zaangażowanie i gorliwość w służbie na rzecz małżeństw - serce rośnie!

 • P3121124
 • P3121104
 • P3121135
 • P3121093