fbpx

Szczęście? Co to jest szczęście? Czy jest możliwe  w małżeństwie wśród rutynowych czynności dnia codziennego, wspólnych obowiązków i rozmaitych trudów? Jeżeli tak to jak go doświadczać, nawet po wielu latach wspólnej drogi? Na te i podobne podobne pytania próbowaliśmy sobie odpowiedzieć w gronie kilkunastu małżeństw, które przyjechały na rekolekcje "O Szczęściu Małżeńskim" w dniach 1-3 grudnia 2023.
W trakcie tego czasu prowadziły nas m.in. życiorysy świętych małżonków, których świadectwa życia pozwalają lepiej zrozumieć czym jest prawdziwe, trwałe szczęście  i jak go doświadczać.
 
W dzisiejszym świecie ludzie szukają rozwiązań "instant", ale żeby zbudować  coś porządnego trzeba się napracować. Instant szczęście szybko przychodzi i równie szybko odchodzi, ale te budowane mądrze i wytrwale każdego dnia trwa i nie ustaje. Prawdziwe szczęście musi kosztować, ale jest możliwe i jest warte tego trudu! Jeżeli chcecie zapoznać się bliżej z tematem to zapraszamy Was na kolejną edycję kursu po wakacjach.
Maja i Maciek (koordynatorzy)

  • Zdjcie_WhatsApp_2024-01-03_o_225541_e13242a6